خدمات فروش – چرمین تجارت خاورمیانه

بهره مندی از مشاوره خرید با توجه به سلیقه و نیاز مشتریان:

مشاوران خرید چرمین دوره های آموزشی لازم را برای ارائه خدمات بهتر، کشف نیاز های مشتریان و ارائه ی پیشنهادهای مناسب انواع سلایق دیده اند.

چرمین هدیه ی ماندگار

از آنجایی که طراحی، کیفیت، تنوع و بسته بندی مناسب برای سلایق لوکس از چرمین هدیه ای مناسب ساخته است. چرمین به این موضوع نیز اندیشیده است که متن زیبای شما هدیه را ارزشمند تر می کند، به همین منظور کارت های هدیه ای را در نظر گرفته تا در آنها هدیه را در ذهن گیرنده ماندگار سازد.

خرید غیرحضوری

برای مشتریانی که امکان حضور در فروشگاهها را ندارند نیز تدابیری اندیشیده شده که شامل ارسال رایگان کالا با ارائه خدمات تلفنی و آنلاین می باشد. چرمین در سراسر کشور خدمات تلفنی را در کمترین زمان انجام میدهند و در این بین فروش آنلاین چرمین به صورت تخصصی بر روی ارسال کالا به سراسر کشور عمل می کند و کالای خریداری شده توسط مشتری را در عرض بیست و چهار ساعت به دیگر شهر ها و دو ساعت در تهران به دست مشتری می رساند.

ارائه خدمات غیر حضوری

ارائه خدمات تلفنی در چرمین و خدمات آنلاین در بخش فروش آنلاین چرمین و ارسال درون شهری کالا در عرض دو ساعت پس از خرید و بیست و چهار ساعت در ارسال برون شهری کالا از جمله اقداماتی است که برای مشتریان چرمین که امکان خرید حضوری را ندارند در نظر گرفته شده است.