درباره ما – چرمین تجارت خاورمیانه
درباره ی شرکت چرمین تجارت خاورمیانه

 

 

چرمین تولیدکننده محصولات چرم طبیعی با بیش از ۲۲ سال سابقه کاری در ایران است. برند چرمین از سال ۱۳۷۸ آغاز به کارکرد و در سال ۱۳۸۱ بنام شرکت چرمین تجارت خاورمیانه به ثبت رسید. چرمین در ادامه فعالیت خود با هدف توسعه و رشد، درسال ۱۳۸۴ کارخانه چرمین را با وسعت هزار مربع راه اندازی نمود.

 

با شروع کار کارخانه و در دست داشتن مکانی مناسب و دستورالعمل های بروز تجاری، مبنی بر کیفیت بالا، تنوع در تولید محصولات، توزیع به موقع و پشتیبانی کالا پس از فروش، همه و همه منجر به تثبیت موقعیت حال حاضر چرمین گردیده اند. با گذشت بیش از دو دهه آزمون و خطاهای خود، خوشالیم که امروز پرسنل متخصص، جوان و خلاق در زمینه تولید را همراه خود داریم، چرا که رعایت استانداردهای جهانی نیازمند پویایی و استعداد و دانش میباشد.

 

حفظ کرامت انسانی و احترام به مشتریان، همیشه سرلوحه این شرکت بوده، لذا با در دست داشتن حجم بسیاری از مشتریان، که بیش از ۲۰۰۰ سازمان بزرگ دولتی و غیر دولتی و … می باشد، قطعا نیاز به برنامه و پرسنل مجرب جهت فروش محصولات است. رضایتمندی این مشتریان، حاصل تعامل دپارتمان فروش شرکت چرمین طی این سالها با مشتریان خود می باشد.

 

با هدف توسعه و رشد، در برنامه دوم شرکت چرمین تجارت خاورمیانه و با تکیه بر رعایت استانداردهای جهانی، امروز به خود می بالیم که توانسته ایم صرف نظر از حضور در کنار بهترین برندهای داخلی و رقابت با آنها، در زمینه صادرات هم سهمی از بازار خارج از مرزها را به خود اختصاص دهیم. امروزه نه تنها نام چرمین در داخل کشور، بلکه در خارج از کشور هم نامی آشنا و خوشنام است.

 

 

charmin logo

شرکت چرمین با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب طراحی در زمینه‌ی مد و فشن هماهنگ با اصول طراحی روز دنیا و هم‌چنین روش‌های نوین تولید سعی نموده تا چرم ایرانی را با آمیختن هنر و صنعت در بالاترین سطح کیفیت در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

هدف چرمین

آخرین کلام، اولین آن است، هدف شرکت چرمین: ارائه محصولات چرمی با بهترین و بالاترین کیفیت و همچنین مناسب ترین قیمت برای تمام اقشار جامعه فارق از هر جایگاه، طبقه و موقعیت اجتماعی آنها میباشد.

<<شعار چرمین: چرم با کیفیت برازنده هر ایرانیست.>>
وحید مشیری
موسس چرمین